Logu montāža/apdareGarantija no 2 līdz 30 gadiem !

Akurāta un precīza PVC logu un PVC durvju uzstādīšana.

Logu montāžas procesā pastāv vairākai pamatprincipi, kuriem jāpievērš uzmanība.

Pirmkārt loga rāmis jāsagatavo tā uzstādīšanai loga ailē. Vispirms jāizņem vērtnes(loga veramās daļas) un arī profila aizsargplēve(ja ir iespēja šo darbību labāk veikt uzreiz pēc loga uzstādīšanas). Ja tas netiks izdarīts uzreiz, plēve ar laiku pielips pie logu profila, kā arī dzeltēs un bojās loga estētisko izskatu.

Logu jāmontē ļoti precīzi un akurāti pa vertikāli un horizontāli, atkāpe var būt ne vairāk kā 3 mm visā garumā(lielākas pielaides normas ir nestandarta konstrukcijām). Pirms loga uzstādīšanas uz rāmja ārējās daļas var pielīmēt speciālu lentu, kas nelaiž cauri mitrumu, bet labi vada tvaiku. Pēc loga uzstādīšanas iespējams pa perimetru līmēt speciālu tvaika izolācijas lentu. Šī lenta aizsargā montāžas šuves no kondensāta vai pelējuma sēnītes veidošanās.

Montāžas putu izmantošana

Nākamais pamatprincips ir šuvju aizpildīšana, kuras veidojas starp loga rāmi un ēkas konstrukciju.

Mēdz būt divu veidu montāžas putas — ziemas sezonai un vasaras sezonai. Vasaras sezonai paradzētās montāžas putas nav ieteicams lietot aukstā laikā. Ja gaisa temperatūra ir zema, putas zaudē savas īpašības un neizplešas. Jāatzīmē, ka plastikāta loga montāža tikai ar montāžas putām nav iespējama. Šāda konstrukcija nekalpos ilgāk kā pāris sezonas. Papildus loga stiprības nodrošināsanai pastāv speciāli stiprinājumi, kuri notur logu attiecīgajā pozīcijā plastikāta loga ailē.

Plastikāta loga pareiza atrašanās vieta loga ailē

PVC loga montāža paneļu mājā un, ķieģeļu būvē ir divas atšķirīgas lietas.

Būvniecībā eksistē tāds termins kā nulles temperatūras līnija vai punkts (izoterma). Praksē tas izskatās šādi: ja ārā ir -20 grādi, bet telpā + 20, tad starp sienu un jauno plastikāta logu ir robeža, kur temperatūra vienlīdzīga 0 grādiem. Līdz ar to ir svarīgi, lai minētā līnija sienā un jaunajā PVC logā pārietu bez lūzuma. Tas nozīmē, ka nulles temperatūras līnija mājas sienā plūstoši pāriet plastikāta loga nulles izotermā. Tāpēc ļoti svarīgi pareizi izvēlēties plastikāta loga konstrukcijas montāžas vietu.