PVC logiGarantija no 2 līdz 30 gadiem !

Atsaucoties uz šo saukli, vai tiešām būtu nepieciešam Jūsu mājās uzstādīt zemas kvalitātes un lētu izejmateriālu izstrādājumus, vai tomēr uzticēties uzņēmumam, kuram ir vairāk nekā 10 gadu pieredze šajā jomā.

PVC Logi, koka logi, kā arī alumīnija logi ir trīs galvenās logu nozares.

Katram no šiem izstrādājumiem piemīt savi plusi un mīnusi.

Ņemot vērā šā brīža situāciju Latvijas Republikā, Latvijas tirgus ir piesātināts ar zemas kvalitātes PVC izstrādājumiem, kuri neatbilst Latvijas Būvnormatīvu prasībām.

Vēršoties pie mums ar saviem jautājumiem PVC logu jomā, zinoši eksperti Jums sniegs konsultācijas pareizas izvēles veikšanā PVC logu iegādei un uzstādīšanai.

Uzņēmuma pieredzi PVC logu un citu izstrādājumu jomā novērtē daudzi Latvijas logu ražotāji un izplatītāji, jo mūsu uzņēmums sniedz, gan konsultācijas, gan veic citu uzņēmumu logu montāžas, jeb veic servisu.

PVC logu serviss sevī iekļauj, gan PVC izstrādājumu uzmērīšanu objektā, gan konsultāciju par PVC izstrādājumu kurā ir ieinteresēts klients, gan PVC konstrukciju uzstādīšanu, ar augstākās kvalitātes materiāliem kuri mainās līdzi laikam, gan garantijas un pēc garantijas PVC logu apkopi, kura nodrošina ilglaicīgu PVC izstrādājumu kalpošanas laiku un logu siltumizolācijas saglabāšanos.

Kā arī uzņēmums veic jebkuru plastmasas logu remontdarbus, un plastmasas detaļu nomaiņu.

Piedāvājumu klāstā arī ir PVC logu blīvējumu un furnitūras nomaiņa.

Vēršoties pie mūsu speciālistiem noteikti iegūsiet labāko servisu un augstākās kvalitātes PVC izstrādājumus.

Logi ir Jūsu acis uz pasauli.